Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: mandag 16. juli
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Link Mobility Group 174.20225.0029.16%
Wilson 18.0022.0022.22%
Sevan Marine 14.1017.0020.57%
Indre Sogn Spareban... 83.00100.0020.48%
TGS-NOPEC Geophy... 271.20316.8016.81%
Panoro Energy 13.7015.9016.06%
Team Tankers Inter... 8.009.0012.50%
SpareBank 1 SR-Ban... 80.4089.6011.44%
Atlantic Petroleum 8.609.5010.47%
Aker 585.00645.0010.26%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Napatech 13.454.99-62.90%
Fred. Olsen Energy 10.836.00-44.60%
Seadrill 3.381.98-41.48%
Element 3.292.49-24.32%
Protector Forsikrin... 68.5052.00-24.09%
Oceanteam 1.050.84-19.43%
Avocet Mining PLC 1.651.37-17.27%
Nordic Semiconduct... 57.6048.20-16.32%
Gyldendal 416.00350.00-15.87%
Solstad Farstad 7.005.89-15.86%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 4.8015.90231.25%
Petroleum Geo-Serv... 16.4939.69140.69%
PCI Biotech Holding 22.2052.00134.23%
Aker 284.00645.00127.11%
Aker BP 134.30298.40122.19%
Wilson 10.0022.00120.00%
TGS-NOPEC Geophy... 166.00316.8090.84%
TTS Group 3.556.6888.17%
DNO 8.2615.5087.76%
Element 1.332.4987.22%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 4.920.22-95.59%
I.M. Skaugen 6.790.80-88.22%
Elkem 235.0037.73-83.94%
Napatech 25.404.99-80.35%
Oceanteam 3.000.84-71.93%
Avocet Mining PLC 4.001.37-65.88%
IDEX 7.692.70-64.89%
NEXT Biometrics Gr... 79.7533.80-57.62%
Thin Film Electronic... 3.981.83-54.02%
Höegh LNG Holdings 85.5045.45-46.84%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 16/07-2018 05:10:55. Ingen åpne markeder