Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: søndag 24. september
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Seadrill 1.473.08109.52%
Fred. Olsen Energy 9.0312.4037.32%
SAS AB 17.9023.8032.96%
Odfjell Drilling 23.2030.5031.47%
Bergen Group 1.722.2530.81%
RAK Petroleum 8.3010.3524.70%
Wentworth Resourc... 2.122.6324.06%
Petroleum Geo-Serv... 15.2518.9124.00%
Panoro Energy 3.193.8119.44%
Nordic Semiconduct... 37.8044.7018.25%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Norske Skogindustr... 0.900.43-52.22%
Sevan Drilling 2.451.29-47.35%
SeaBird Exploration 0.460.29-36.96%
Oceanteam 3.032.07-31.68%
I.M. Skaugen 6.914.75-31.26%
Avocet Mining 3.652.51-31.23%
Skiens Aktiemølle 15.0011.60-22.67%
NEXT Biometrics Gr... 67.0054.00-19.40%
Funcom 2.702.30-14.81%
Petrolia 3.753.20-14.67%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Questerre Energy C... 1.276.10380.31%
Odfjell Drilling 8.4030.50263.10%
Norwegian Energy C... 88.00294.00234.09%
Asetek 36.80122.50232.88%
Archer 4.4211.55161.31%
Songa Offshore 19.0048.90157.37%
I.M. Skaugen 2.064.75130.58%
InterOil Exploration... 1.643.54115.85%
Jinhui Shipping and ... 4.9810.70114.86%
Wallenius Wilhelmse... 24.0050.50110.42%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 382.004.99-98.69%
SeaBird Exploration 8.990.29-96.77%
Farstad Shipping 7.300.28-96.16%
Havila Shipping 1.570.15-90.45%
Storm Real Estate 6.300.78-87.62%
Hiddn Solutions 17.002.22-86.94%
Norske Skogindustr... 3.030.43-85.81%
Seadrill 16.743.08-81.60%
Skiens Aktiemølle 60.7511.60-80.91%
Cxense 160.0039.50-75.31%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 24/09-2017 05:08:13. Ingen åpne markeder