Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: søndag 23. april
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Oceanteam 4.146.2951.93%
NTS 29.9039.8033.11%
Itera 6.007.1519.17%
Byggma 102.00119.5017.16%
Thin Film Electronic... 3.253.7515.38%
Ekornes 108.50125.0015.21%
Odfjell Drilling 17.5019.9013.71%
IDEX 7.328.2813.11%
Norwegian Energy C... 230.00258.0012.17%
NRC Group 52.5058.0010.48%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Seadrill 11.566.32-45.33%
Fred. Olsen Energy 26.3020.20-23.19%
Incus Investor 1.681.34-20.24%
Skiens Aktiemølle 30.9024.90-19.42%
Sevan Drilling 4.293.49-18.65%
Funcom 3.082.52-18.18%
Polarcus 0.290.24-17.24%
Belships 5.614.75-15.33%
Bergen Group 2.442.08-14.75%
AKVA Group 72.0062.50-13.19%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Havyard Group 2.2014.90577.27%
InterOil Exploration... 1.677.44345.51%
Asetek 17.5073.25318.57%
I.M. Skaugen 2.138.00275.59%
Odfjell Drilling 5.3819.90269.89%
Nordic Nanovector 22.6078.75248.45%
Norwegian Energy C... 75.25258.00242.86%
Questerre Energy C... 1.294.41241.86%
Targovax 7.9022.00178.48%
Aker 159.00335.00110.69%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Hiddn Solutions 131.002.79-97.87%
RenoNorden 37.200.81-97.82%
Farstad Shipping 13.050.32-97.55%
Prosafe 614.0031.90-94.80%
Havila Shipping 1.860.19-89.78%
Solon Eiendom 182.0022.30-87.75%
Seadrill 33.286.32-81.01%
Polarcus 1.080.24-77.78%
DOF 4.150.94-77.35%
BW Offshore Limite... 89.0021.60-75.73%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 23/04-2017 12:00:27. Ingen åpne markeder