Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: søndag 28. mai
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Bergen Group 2.083.3561.06%
Asetek 80.00107.5034.38%
Polarcus 2.102.8234.29%
The Scottish Salmon... 8.5010.5524.12%
Gaming Innovation G... 4.846.0023.97%
Targovax 23.5027.9018.72%
Atlantic Petroleum 12.5014.8018.40%
Havyard Group 16.9020.0018.34%
Bouvet 146.50172.0017.41%
InterOil Exploration... 7.088.0613.84%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 9.005.33-40.78%
RenoNorden 8.605.10-40.70%
Oceanteam 7.454.70-36.91%
Storm Real Estate 4.192.90-30.79%
Apptix 0.970.71-26.80%
Navamedic 13.9010.40-25.18%
Ekornes 135.00102.50-24.07%
Wentworth Resourc... 3.372.67-20.77%
Opera Software 39.5031.80-19.49%
NextGenTel Holding 26.3021.50-18.25%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Asetek 21.80107.50393.12%
InterOil Exploration... 1.818.06345.30%
Questerre Energy C... 1.094.43306.42%
Odfjell Drilling 4.7118.20286.41%
Nordic Nanovector 27.10103.50281.92%
Targovax 7.9027.90253.16%
I.M. Skaugen 2.468.50245.53%
Norwegian Energy C... 84.00267.00217.86%
Data Respons 11.4028.40149.12%
Havyard Group 8.7020.00129.89%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 550.005.10-99.07%
Farstad Shipping 11.300.31-97.26%
Hiddn Solutions 91.002.91-96.80%
Prosafe 331.0028.40-91.42%
Havila Shipping 1.820.17-90.66%
Solon Eiendom 136.0019.50-85.66%
Seadrill 27.324.47-83.62%
DOF 4.000.88-78.00%
Skiens Aktiemølle 87.0019.90-77.13%
Apptix 2.000.71-64.50%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 28/05-2017 02:58:09. Ingen åpne markeder