Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: lørdag 21. april
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Petrolia 2.284.0276.32%
Norwegian Air Shut... 174.00299.9072.36%
DNO 11.6915.5032.55%
Norway Royal Salmo... 147.20192.8030.98%
RAK Petroleum 9.3012.1030.11%
Seadrill 1.882.4429.93%
Petroleum Geo-Serv... 24.0930.2625.61%
InterOil Exploration... 2.633.2824.95%
Grieg Seafood 68.6085.5024.64%
Lerøy Seafood Grou... 46.0057.1624.26%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Electromagnetic Ge... 4.092.80-31.54%
I.M. Skaugen 1.421.15-18.79%
Questerre Energy C... 7.025.77-17.82%
Cxense 46.0039.70-13.70%
XACT OBX Bear 39.1434.15-12.75%
Sparebanken Øst 61.2054.40-11.11%
Team Tankers Inter... 8.757.95-9.14%
BW LPG 34.7031.62-8.88%
Hexagon Composite... 23.1021.15-8.44%
NEL 3.012.77-7.91%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Element 1.824.74160.44%
BW Offshore Limite... 21.6047.00117.59%
DNO 7.1315.50117.32%
SalMar 189.90365.6092.52%
Wilson 7.6614.4087.99%
Arendals Fossekomp... 2 599.004 820.0085.46%
Aker BP 136.00250.0083.82%
BerGenBio 23.9043.3081.17%
Odfjell Drilling 19.9035.8580.15%
Nordic Semiconduct... 31.0053.5072.58%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 9.370.12-98.68%
Elkem 235.0031.09-86.77%
I.M. Skaugen 8.001.15-85.62%
Storm Real Estate 4.930.74-85.09%
Avocet Mining PLC 5.641.70-69.86%
Cxense 109.0039.70-63.58%
Seadrill 6.322.44-61.39%
NEXT Biometrics Gr... 91.5039.15-57.21%
Prosafe 31.9013.74-56.93%
InterOil Exploration... 7.443.28-55.91%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 21/04-2018 19:32:40. Ingen åpne markeder