Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: søndag 26. mars
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Belships 3.955.7044.30%
Odfjell Drilling 14.2518.1027.02%
Gaming Innovation G... 4.405.4924.77%
Golden Ocean Group 51.7564.5024.64%
Fred. Olsen Energy 21.4026.0021.50%
Wilson 7.038.3819.20%
Atea 90.50105.0016.02%
Archer 12.6014.5015.08%
Odfjell ser. A 28.4032.6014.79%
IDEX 6.457.4014.73%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Havila Shipping 2.000.19-90.50%
Farstad Shipping 2.350.34-85.53%
EMAS Offshore 0.480.29-39.58%
Funcom 4.433.06-30.93%
NEL 2.932.10-28.33%
Seadrill 16.8612.19-27.70%
Polarcus 0.380.30-21.05%
Bergen Group 3.072.45-20.20%
Aurskog Sparebank 205.00165.00-19.51%
NEXT Biometrics Gr... 116.0095.75-17.46%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Archer 2.9214.50396.58%
Nordic Nanovector 19.7094.25378.43%
Havyard Group 2.9914.30378.26%
InterOil Exploration... 1.778.07355.93%
Questerre Energy C... 1.174.99326.50%
Asetek 17.8075.25322.75%
Norwegian Energy C... 59.00235.00298.31%
Targovax 7.9025.80226.58%
Odfjell Drilling 5.8018.10212.07%
I.M. Skaugen 2.507.59203.60%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Hiddn Solutions 138.002.93-97.88%
RenoNorden 34.900.81-97.68%
Farstad Shipping 13.300.34-97.44%
Prosafe 479.0035.40-92.61%
Havila Shipping 1.850.19-89.73%
Solon Eiendom 0.760.12-84.21%
Polarcus 1.300.30-76.92%
DOF 4.000.95-76.25%
BW Offshore Limite... 66.5022.30-66.47%
Skiens Aktiemølle 88.0029.90-66.02%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 26/03-2017 20:50:30. Ingen åpne markeder