Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: fredag 19. januar
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 0.240.4275.00%
Storm Real Estate 0.661.1574.24%
InterOil Exploration... 2.143.4460.75%
Petroleum Geo-Serv... 14.9223.3056.17%
Prosafe 9.8015.2055.10%
Polarcus 0.871.2948.51%
Electromagnetic Ge... 3.554.9539.44%
DOF 0.600.8033.67%
BerGenBio 20.9027.8033.01%
Panoro Energy 5.757.6032.17%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
NEXT Biometrics Gr... 61.7551.00-17.41%
SAS AB 23.0019.70-14.35%
Havila Shipping 13.0011.50-11.54%
Napatech 19.5017.60-9.74%
SalMar 235.60216.40-8.15%
Borregaard 78.0072.00-7.69%
Eidesvik Offshore 8.127.50-7.64%
Opera Software 26.5024.55-7.36%
Bakkafrost 329.90308.60-6.46%
Lerøy Seafood Grou... 41.8939.21-6.40%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Odfjell Drilling 16.7038.95133.23%
Element 2.044.20105.88%
Kongsberg Automot... 5.9011.4894.58%
Songa Offshore 31.4060.2091.72%
Gaming Innovation G... 2.945.3983.33%
EVRY 17.8032.1580.62%
Wilson 8.0013.4067.50%
NTS 27.9045.8064.16%
Golden Ocean Group 43.1070.0062.41%
Asetek 58.5094.2061.03%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 20.800.42-97.98%
Seadrill 27.062.15-92.05%
Havila Shipping 136.0011.50-91.54%
Norske Skogindustr... 2.880.25-91.32%
Storm Real Estate 5.101.15-77.45%
Avocet Mining PLC 8.112.04-74.85%
Polarcus 5.101.29-74.67%
Hiddn Solutions 8.362.24-73.21%
Cxense 136.5052.80-61.32%
NEXT Biometrics Gr... 127.0051.00-59.84%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 19/01-2018 18:30:12.  Åpne markeder: Nasdaq, Nyse, Amex