Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: tirsdag 25. juli
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Storm Real Estate 0.690.9639.13%
RenoNorden 4.476.1537.58%
Funcom 2.383.1532.35%
DOF 0.750.9628.00%
Prosafe 24.6030.8025.20%
Archer 9.3111.4022.45%
BW LPG 28.9835.3922.12%
Storebrand 54.2066.1021.96%
Avance Gas Holding 20.5025.0021.95%
RAK Petroleum 6.217.5020.77%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Fred. Olsen Energy 13.358.37-37.30%
Norske Skogindustr... 0.800.51-36.25%
Norwegian Air Shut... 244.00181.00-25.82%
Panoro Energy 4.783.94-17.57%
Sevan Drilling 3.552.95-16.90%
Havyard Group 18.5016.10-12.97%
GC Rieber Shipping 11.5010.10-12.17%
Atea 111.5099.00-11.21%
Atlantic Petroleum 13.5012.00-11.11%
Nordic Nanovector 81.3072.50-10.82%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Asetek 23.40106.00352.99%
Odfjell Drilling 4.9021.30334.69%
Questerre Energy C... 1.244.75283.06%
I.M. Skaugen 2.177.69254.38%
InterOil Exploration... 1.906.44238.95%
Norwegian Energy C... 82.00254.00209.76%
Nordic Nanovector 24.4072.50197.13%
Funcom 1.103.15186.36%
Wallenius Wilhelmse... 20.0048.70143.50%
Targovax 7.7018.60141.56%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 434.006.15-98.58%
Farstad Shipping 9.260.28-96.98%
Hiddn Solutions 67.002.70-95.97%
Havila Shipping 1.850.16-91.35%
Norske Skogindustr... 4.050.51-87.41%
Seadrill 26.343.46-86.86%
Storm Real Estate 6.250.96-84.64%
Solon Eiendom 122.0019.00-84.43%
Skiens Aktiemølle 103.0018.60-81.94%
Avocet Mining 12.003.99-66.75%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 25/07-2017 02:36:07. Ingen åpne markeder